Sesja zdjęciowa Szczecin i okolice

Witam Was na mojej stronie poświęconej fotografii rodzinnej. Mam na imię Albert i od kilku lat zajmuję się zawodowo fotografią. Nie tylko fotografią rodzinną, ale jest to szczególnie uwielbiana przeze mnie forma fotografii. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego, więc spędzania czasu z dziećmi i młodzieżą to dla mnie wymarzona praca.

fotografia rodzinna Szczecin
TO MY : )

Jak wyglądają sesje zdjęciowe organizowane przeze mnie w Szczecinie lub okolicach?

Zaczynamy od wspólnego ustalenia miejsca na sesję zdjęciową czy to w samym Szczecinie czy innym miejscu mającym potencjał. Następnie dobieramy Waszą garderobę. Korzystając z mojego doświadczenia jako fotograf rodzinny, podsyłam Wam wytyczne jak najlepiej ubrać się na sesję zdjęciową. Wpływ na to ma pora roku, miejsce oraz sama okazja z jakiej robiona jest sesja. Na samym końcu ustalamy dopasowany do naszych grafików termin sesji.

Zobaczcie na poniższym filmie jak to wygląda:

Sesje rodzinne, dziecięce czy niemowlęce staram się organizować w tak zwanym klimacie lifestyle. Co to znaczy? To znaczy, że prawie nie odczujecie, że jesteście fotografowani. Moja w tym głowa, abyście zajęci byli bardziej zabawami i samymi sobą, niż pozowaniem do zdjęć. Po prostu świetnie spędzimy razem czas, a świetne zdjęcia rodzinne będą do tego dodatkiem : )

fotografia rodzinna Szczecin i okolice

Poniższy artykuł opisze Wam jakie sesje i zdjęcia rodzinne możecie zrobić w Szczecinie

 • Najfajniejsze miejsca na sesję rodzinną i dziecięcą w Szczecinie i okolicach
 • Sesja zdjęciowa w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach
 • Sesja zdjęciowa w Winnicy Turnau
 • Sesja zdjęciowa Jezioro Miedwie, Morzyczyn
 • Sesje zdjęciowe w Szczecinie
 • Sesja studyjna Szczecin
 • Sesja noworodkowa Szczecin
 • Sesja ciążowa – brzuszkowa Szczecin
 • Zdjęcia studyjne rodzinne, dziecięce Szczecin

Najfajniejsze miejsca na sesję rodzinną i dziecięcą w Szczecinie i okolicach.

Tworząc sesje rodzinne i dziecięce od lat, natrafiłem na miejsca, które idealnie nadają się na tworzenie fotografii rodzinnych. Jakie to miejsca?

Sesja zdjęciowa w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach.

Ogród Przelewice, to świetne miejsce na sesję zdjęciową. Na jego terenie znajdziemy kilka wystylizowanych za pomocą roślinności ogrodów, gdzie w każdym z osobna znajdziemy coś innego. Dzięki temu możemy zrobić kilka sesji fotograficznych w jednym miejscu – tak to przynajmniej będzie wyglądało dla kogoś, kto później będzie taką sesję oglądał. Ogród położony jest nieopodal Szczecina więc nie powinniśmy mieć problemu z dojazdem.

Poniżej kilka fotografii z sesji w Ogrodzie w Przelewicach.

Sesja zdjęciowa w Winnicy Turnau.

Kolejnym niesamowitym miejscem na stworzenie sesji rodzinnej czy dziecięcej jest Winnica Turnau. Również położone niedaleko Szczecina. W Winnicy Turnau pracowałem już przy okazji takich sesji zdjęciowych jak:

 • Sesja rodzinna
 • Sesja z okazji rocznicy ślubu
 • Sesja ślubna
 • Sesja partnerska, którą para otrzymała w formie prezentu

Za każdym razem sesja wyglądała inaczej. Tym bardziej, że o każdej porze roku Winnica wygląda inaczej. Pięknie na swój sposób.

Poniżej kilka fotografii z tego miejsca.

Sesja zdjęciowa Jezioro Miedwie, Morzyczyn.

Jezioro Miedwie położone jest częściowo w Gminie Kobylanka. Od Szczecina położone jest najbliżej ze wspomnianych wcześniej miejsc. To miejsce ogólnodostępne więc na sesję rodzinną nie trzeba się specjalnie wcześniej umawiać lub płacić za wstęp. Chyba, że wynajmiemy fajną łódeczkę z wiosłami lub rower wodny i zrobimy sesję właśnie w takich warunkach!

Dookoła Jeziora Miedwie pełno jest również innych miejsc. Ładne pola i piękne lasy. Idealnie nadadzą się nie tylko na fotografię rodzinną czy dziecięcą ale także sesje ciążowe w różnej formie.

Sesje zdjęciowe sezonowe – w słonecznikach, w makach, z dyniami, zimowa

Gdy dopisuje pogoda, nasze Polskie pory roku potrafią być piękne. Szkoda wtedy nie wykorzystać tego aby zrobić piękną sesję w słonecznikach, w kwitnących makach, jesienną sesję z dyniami, zimową sesję w śniegu i wiele innych. Wszystkie je bez problemu możemy zorganizować w Szczecinie lub w którymkolwiek miejscu wspomnianym powyżej.

rodzinna sesja zimowa w Szczecinie

Sesje zdjęciowe w Szczecinie

Sam Szczecin jest miejscem pełnym pięknych miejsc na sesje zdjęciowe. Jest to między innymi Park Kasprowicza, Wały Chrobrego czy Jezioro Głębokie lub Szmaragdowe. Mieszkając w Szczecinie może się Wam wydawać, że miejsca te są sztampowe i oklepane. Ale to nie kwestia miejsca co spojrzenia na nie przed odpowiedniego fotografa.

Dodatkowo, w miejscach tych można zrobić sesję o każdej porze roku – sesja zdjęciowa niezależnie czy zrobiona latem, zimą, jesienią czy wiosną, będzie miała swój niepowtarzalny urok.

Sesja studyjna Szczecin

Gdzie jeszcze można zrobić sesję zdjęciową poza wspomnianymi powyżej miejscami w Szczecinie? Oczywiście w studiu fotograficznym. I tutaj zapraszam do mojego studia fotograficznego gdzie wykonać możemy takie sesje jak:

Sesja noworodkowa Szczecin

Zdjęcia noworodkowe, to jedne z sesji jakie wykonujemy w naszym studiu fotograficznym. W Szczecinie sesję noworodkową możemy wykonać w różnej formie. U nas zdjęcia wykonywane są wspólnie z rodzicami lub jednym z nich. Dopasujemy odpowiednią suknię do sesji dla mamy, a maluszka delikatnie owiniemy w dostępne u nas owijki z delikatnego materiału, pasujące do sukni mamy. Poniżej przedstawiamy Wam galerię pokazującą fotografię noworodkową w naszym wykonaniu.

Sesja ciążowa – brzuszkowa Szczecin

To kolejny rodzaj sesji studyjnej w jakich się specjalizujemy. W naszym studiu fotograficznym znajdziecie dopasowane do konkretnej scenki fotograficznej ubrania. Wszystko po to aby idealnie wypaść na swoich zdjęciach brzuszkowych : )

Dodatkową usługą, którą oferujemy jest czesanie i makijaż. Świetne prace Pauliny, która zajmuje się stylizacją znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia studyjne rodzinne, dziecięce Szczecin

Kolejna galeria przedstawia zdjęcia rodzinne i dziecięce wykonane w naszym studiu. Przed każdą sesją doradzamy jak się ubrać na sesję lub udostępniamy własne ubrania dzieciaczkom. Studio jest dobrze wyposażone i na pewno dobierzemy coś, co idealnie wpasuje się w Wasze gusta : )

Po krótce to wszystko co powinniście wiedzieć na temat zdjęć rodzinnych. Jeżeli szukacie fotografa w Szczecinie, który wybierze się z Wami na sesję rodzinną i przy okazji chcecie dobrze się bawić, to zapraszam do kontaktu używając poniższego formularza kontaktowego.

Czekam na Wasze wiadomości i pytania odnośnie sesji! Do usłyszenia : )

next one

Zabezpieczone: Karolina, Konrad, Kacper, Mikołaj