Studio fotograficzne Stargard

Witam Was na mojej stronie poświęconej szeroko rozumianej fotografii. Mam na imię Albert i od wielu lat profesjonalnie zajmuję się fotografią w różnych odsłonach.

Jeśli szukasz studia fotograficznego w Stargardzie, który wykona dla Ciebie:

  • zdjęcia do dokumentów
  • zdjęcia studyjne
  • sesje plenerowe
  • zdjęcia ślubne
  • zdjęcia biznesowe/firmowe
  • zdjęcia produktowe
  • fotografię wnętrz

… i wiele innych, to jesteś we właściwym miejscu.

Foto atelier Stargard

Studio fotograficzne Albert Studyjnie, znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 5u/3 w Stargardzie. Znajdziecie wszystko to, co związane jest z fotografią. Między innymi …

Stargard fotograf

W naszym studiu fotograficznym zajmujemy się przede wszystkim szeroko rozumianą fotografią studyjną. Wykonujemy sesje rodzinne, sesje ciążowe, sesje noworodkowe, sesje biznesowe, sesje produktowe i wiele innych. Odpowiednio zagospodarowana przestrzeń studia oraz świetne wyposażenie sprawia, że nadaje się do każdego rodzaju fotografii i jest gotowe na sesje każdego typu.

Sesja plenerowa Stargard

Uwielbiamy sesje plenerowe pod każdą postacią. W plenerze możemy wykonać sesje rodzinne, sesje dziecięce, z okazji rocznicy ślubu, sesje narzeczeńskie, sesje partnerskie i wiele innych. Wspólnie z naszymi klientami wybieramy piękne miejsce na sesję, piękną pogodę i ruszamy na wspólną sesję, która zostaje piękną pamiątką na lata. Można ją wykonać w Stargardzie lub w innych świetnych lokalizacjach w okolicach Stargardu. Z takiej sesji otrzymujecie co najmniej 50 zdjęć i jest ona wykonana w stylu fotografii lifestyle. Nie lubicie pozować? To świetnie! Zrobimy wszystko aby sesja nie była pozowana : )

Zdjęcia biznesowe i wizerunkowe Stargard, Szczecin

Prowadząc własną firmę, nie możemy zapomnieć o jej wizerunku. Często jest nim sam właściciel, a innym razem jego pracownicy. W obu przypadkach konieczne jest wykonanie profesjonalnej sesji biznesowej czy też wizerunkowej. Jeżeli szukacie fotografa, który profesjonalnie wykona zdjęcia Twojego wizerunku, lub pracowników twojej firmy, koniecznie sprawdź poniższą galerię. Pracuję na terenie Szczecina, Stargardu i okolicznych miast. Jeśli poniższe zdjęcia spełniają Wasze kryteria jakościowe, zapraszam do współpracy : )

Fotograf na komunię Stargard

Szukasz fotografa na komunię ze Stargardu? Doświadczenie, które zdobywałem latami fotografując komunie, pozwala mi swobodnie fotografować zarówno komunie indywidualne jak i komunie grupowe. Pracując sprawnie, nie przeszkadzając i jednocześnie zachowując na zdjęciach każdy najważniejszy tego dnia moment. Dodatkowo po reportażu z komunii wykonam dla Was piękną sesję komunijną w plenerze, będącą pamiątką na całe życie.

Fotograf na chrzciny Stargard

Dlaczego dobrze jest wybrać fotografa na chrzciny ze Stargardu? Miejscowy fotograf zna najlepiej Stargardzkie miejsca, w których organizowane są obiady po ceremonii oraz same kościoły. Tak samo jest właśnie w moim przypadku. Jeśli chcesz aby osoba fotografująca chrzciny twojego dziecka nie przeszkadzała w czasie ceremonii i poruszał się sprawnie podczas ewentualnych zdjęć w czasie późniejszego przyjęcia, wybierz takiego, który zna miejscowe lokale i kościoły. Na mnie możesz polegać : )

Zdjęcia do dokumentów Stargard

Ostatnią dziedziną fotografii, którą się zajmujemy są zdjęcia do dokumentów. Choć zajmuję się tą dziedziną od niedawna to jednak zdążyłem nabrać dużej wprawy i nie wstydzę się jakości jaką mogę Wam zaoferować. Jeśli szukacie zdjęć do dokumentów w Stargardzie, to zapraszam na Armii Krajowej 5u/3

Fotograf Stargard cennik

O ile ceny sesji są oficjalnie podane na mojej stronie z cennikiem, o tyle ceny za niektóre formy fotografii takie jak chrzciny, komunie, fotografia biznesowa i tym podobne, muszą zostać wycenione indywidualnie. Związane jest to z wieloma różnymi czynnikami dlatego zapraszam Cię do skorzystania z poniższego formularza aby wycenić usługę fotograficzną, która Cię interesuje.

Jeśli fotografie, które przeplatały się z powyższym tekstem przypadły Ci do gustu i szukasz kogoś, kto sfotografuje jedną z wspomnianych powyżej okazji, zapraszam Cię do kontaktu poprzez poniższy formularz kontaktowy. Wspólnie omówimy okoliczność na którą potrzebujesz fotografa i stworzymy dobraną odpowiednio ofertę.

Do usłyszenia! : )

next one

Sesja zdjęciowa Szczecin i okolice